Ami a mi rezidenciánk renoválását illeti, nem lett semmi a tavaly bezengett, idén áprilisra tervezett folytatásból, de sejtettem, hogy ez lesz. A lendület volt csak nagy. Nem is fogja folytatni a Tomi, megmondta, úgyhogy megint nem halad a kéró, sőt, most a változatosság kedvéért a bejárati ajtó felett akar leszakadni a födém és fater megint azon agyal, hogy át kell költöznünk egy másik házba, mert "neki már elege van ebből". (Nekem is, öcsém...) Számolgatott és elvileg jövőre tudnánk venni egy másik kecót (feltéve ha addig nem csesz minket agyhelyen a födém 😁), de érthető mód' nem hiszem el, hogy ebből bármi is megvalósul, tekintve az eddigi tapasztalatokat.
Elvileg nemsokára megyünk Pestre, kontrollra, de ezt is akkor hiszem el, amikor felszálltunk a buszra. El ne kiabáljam, jobban vagyok valamelyest, vannak nagyon jó napok is néha és persze nagyon nem jók is, de összességében most nem vészes a helyzet, remélem az EKG is ezt fogja mutatni. Átjutottunk azóta Bajára is elintézni, amit kellett, az Ildi vitt és hozott minket autóval, hogy ne kelljen buszozni, mert nem vagyok stabil és kocsival gyorsabban megjártuk az utat. Kibírtam enyhébb rosszulléttel, de aztán itthon még aznap koraeste rosszul lettem. 👏 Remélhetőleg a pesti úton nem lesz gond.
A pozitív gondolatokat továbbra is alkalmazom. 👍 Az a pár nappal ezelőtti állapot nem befolyásolja az akaratomat, ugyanúgy csinálok mindent tovább. Valamiért nagyon próbálkozik megint megtalálni az az állapot, de én vagyok az erősebb. Értem, hogy az elfojtás káros, de muszáj talponmaradni, meg ugye rohadt erősen belém is van verve a tartás, képtelen vagyok szabad folyást - szó szerint 😁 - engedni a dolgoknak. Majd erről is dumálok a mókussal. Na, de a lényeg, hogy nem törtem meg, küzdök továbbra is és működik, mert az elmúlt 2 napban is próbálkoztak rosszullétek, de sikerült kijönnöm belőlük anélkül, hogy elhatalmasodtak volna. Nyilván nemcsak tőlem függ, nem vagyok öntelt, csak tény, hogy sokat számít, milyen mozi megy a toronyban. Ha az elme küzd, a fizikum is leköveti. Ugyan most jön a kánikula, aztán állítólag megint lehűlés, így ez biztosan megint odaver majd a szervezetemnek, de igyekszem addig is javulni, mert tényleg nagyon kell már a kontroll és ugye hosszú az út, bírni kell. (Bírni fogom! ☝️)
Tegnap és ma van a Kalocsa-Foktő repülőnap, amire nagyon szerettem volna eljutni, de sajnos bebuktam, bár sejtettem, hogy ez lesz. Dühítő, mert 2 és fél óra utazáson múlik csak és talán ma bírnám is, mert pont egy jobb nap van, de ugye az öregnek sosincs ideje ilyesmire... Azé' így is tudtam oltani a repülés/repülők iránti szomjamat (ez a légszomj? 😜), mivel légifolyosó húzódik felettünk és a teraszon levegőzve sasolhatom a gépeket, szerencsére sűrű a forgalom, sokszor 3 gépet is látni egyszerre.
Elvileg nemsokára megyünk Pestre, kontrollra, de ezt is akkor hiszem el, amikor felszálltunk a buszra. El ne kiabáljam, jobban vagyok valamelyest, vannak nagyon jó napok is néha és persze nagyon nem jók is, de összességében most nem vészes a helyzet, remélem az EKG is ezt fogja mutatni. Átjutottunk azóta Bajára is elintézni, amit kellett, az Ildi vitt és hozott minket autóval, hogy ne kelljen buszozni, mert nem vagyok stabil és kocsival gyorsabban megjártuk az utat. Kibírtam enyhébb rosszulléttel, de aztán itthon még aznap koraeste rosszul lettem. 👏 Remélhetőleg a pesti úton nem lesz gond.
A pozitív gondolatokat továbbra is alkalmazom. 👍 Az a pár nappal ezelőtti állapot nem befolyásolja az akaratomat, ugyanúgy csinálok mindent tovább. Valamiért nagyon próbálkozik megint megtalálni az az állapot, de én vagyok az erősebb. Értem, hogy az elfojtás káros, de muszáj talponmaradni, meg ugye rohadt erősen belém is van verve a tartás, képtelen vagyok szabad folyást - szó szerint 😁 - engedni a dolgoknak. Majd erről is dumálok a mókussal. Na, de a lényeg, hogy nem törtem meg, küzdök továbbra is és működik, mert az elmúlt 2 napban is próbálkoztak rosszullétek, de sikerült kijönnöm belőlük anélkül, hogy elhatalmasodtak volna. Nyilván nemcsak tőlem függ, nem vagyok öntelt, csak tény, hogy sokat számít, milyen mozi megy a toronyban. Ha az elme küzd, a fizikum is leköveti. Ugyan most jön a kánikula, aztán állítólag megint lehűlés, így ez biztosan megint odaver majd a szervezetemnek, de igyekszem addig is javulni, mert tényleg nagyon kell már a kontroll és ugye hosszú az út, bírni kell. (Bírni fogom! ☝️)
Tegnap és ma van a Kalocsa-Foktő repülőnap, amire nagyon szerettem volna eljutni, de sajnos bebuktam, bár sejtettem, hogy ez lesz. Dühítő, mert 2 és fél óra utazáson múlik csak és talán ma bírnám is, mert pont egy jobb nap van, de ugye az öregnek sosincs ideje ilyesmire... Azé' így is tudtam oltani a repülés/repülők iránti szomjamat (ez a légszomj? 😜), mivel légifolyosó húzódik felettünk és a teraszon levegőzve sasolhatom a gépeket, szerencsére sűrű a forgalom, sokszor 3 gépet is látni egyszerre.
Tesóm, ha olvasol: boldog névnapot! 😘